Василь Михайлов

Уродженець Тарутинської громади Болградського району борець вільного стиля Василь Михайлов отримав шанс виступити у змаганнях з боротьби на Олімпійських іграх.

«Україна отримала три олімпійські ліцензії у вільній боротьбі. «Це стало можливим завдяки перерозподілу Олімпійських квот у боротьбі після того, як «індивідуальні нейтральні атлети» з росії відмовилися їхати на Олімпійські ігри до Парижа», –  повідомив Національний олімпійський комітет України з посиланням на лист Об’єднаного світу боротьби (UWW).

У НОК пояснили, що «оскільки Манола Скобельська (до 68 кг), Василь Михайлов (до 86 кг) та Олександр Хоцянівський (до 125 кг) перебували на перших непрохідних позиціях у своїх вагових категоріях на кваліфікаційних турнірах, де були здобуті ліцензії «нейтральними атлетами», саме Україна отримала дані квоти».

Відзначається, що ліцензії є неіменними, тож хто саме представлятиме нашу країну в Парижі буде визначено найближчим часом

Додамо, що 28-річний Василь Михайлов (тренери – Магамед Магдієв, Нарек Будагян) брав участь в двох олімпійських відборах – європейському і світовому – в обох поступився у вирішальних сутичках. В європейському відборі (5-7 квітня, Баку) він поступився – Осману Нурмагомедову із Азербайджану – 1:4, в світовому (9-12 травня, Стамбул) – грузинському борцю Володімері Гамкрелідзе з рахунком 2:8.

Україна звернулася до МОК з доказами підтримки війни російськими атлетами, кваліфікованими на Олімпійські ігри

 

Залишити відповідь

Політика