Помощь от «AICM»

Арцизька Центральна опорна лікарня отримала допомогу від міжнародного благодійного фонду «AICM» Україна – Франція.

«Ми отримали дуже необхідні нам розхідні медичні засоби, хірургічний інструментарій, діагностичне обладнання, шовний та перев’язувальний матеріал на загальну суму 3 млн грн»,повідомив  директор КНП «Арцизька ЦОЛ» Зіновій Челак.

Також благодійники надали лікарні дизельний генератор потужністю 44 кВт, що забезпечить альтернативним електроживленням поліклінічне відділення. За словами керівника лікарні, на теперішній час у випадках відключення електромережі заклад має можливості цілодобово подавати електроенергію в усі підрозділи.

Зіновій Челак подякував Президенту та Засновнику Фонду Крістіану Карреру та всій команді БФ «AICM» за співпрацю та надану підтримку.

Додамо, що Міжнародний Фонд Медичної Співпраці (Association Іnternationale de Сoopération Médicale – «AICM») вже понад 16 років надає медичну та фармацевтичну допомогу країнам Центральної та Східної Європи. Його діяльність поширилася на кілька сотень лікарень та державних установ України. В Україні «AICM Україна» зареєстрований у 2006 році.

Щорічно понад 100 лікарень і понад 200 000 пацієнтів в Україні отримують допомогу Фонду.

В Ізмаїлі відкриють відділення паліативної допомоги та реабілітації

 

 

Політика