Библиотеки меморандум

Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М. Грушевського та Центральна бібліотека Ліверпуля стануть побратимами.

«У межах свого візиту до Ліверпуля король і королева-консорт Камілла відвідають Центральну бібліотеку міста, щоб офіційно відзначити її побратимство з українською публічною бібліотекою – Регіональною науковою бібліотекою в Одесі», повідомляє ВВС.

«Побратимство бібліотек України та Великобританії є безпрецедентною подією в бібліотечній спільноті обох країн, яка засвідчить підтримку України в складні часи, буде сприяти розвитку бібліотечної справи та приверне увагу до важливості підтримки книго читання», – зауважили у БФ «Бібліотечна країна», який є однією зі сторін меморандуму про співпрацю.

У Фонді кажуть, що бачать багато можливостей для культурних обмінів, спільних ініціатив між Україною та Великобританією, тож прагнуть формувати тісні партнерські відносини між бібліотеками.

Додамо, що укладання меморандуму є ініціативою українки Вероніки Ясинської, яка долучилася до ліверпульської спільноти після того, як минулого року залишила свій рідний Київ через війну.

В Ізмаїлі розцвів сакуровий сад