Виставка малюнків

У Білгород-Дністровському районі розпочала працювати пересувна виставка шкільного малюнку «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!».

Дитячи малюнки вже завітали до Кароліно-Бугазької та Шабівської громад.

«Конкурс шкільного малюнку «Ніхто так не вірить у нашу перемогу, як я!» проводився з метою розвитку у дітей почуття патріотизму, відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури, моральної підтримки захисників України, виявлення і підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей.

Всього у районному етапі конкурсу від 16 територіальних громад Білгород-Дністровського району взяли участь 155 дітей. Журі розглянули 226 шкільних малюнків, у тому числі 100 робіт молодшої вікової категорії та 126 робіт старшої вікової категорії. 30 найкращих робіт було направлено для участі у обласному конкурсі»,повідомила пресслужба Білгород-Дністровської райдержадміністрації.

Додамо, що юні художники з Білгород-Дністровського району увійшли до складу 40 фіналістів обласного конкурсу. Саме роботи переможців обласного конкурсу складають пересувну виставку.

Політика