Карта релокації бізнесу

Через широкомасштабне вторгнення росії українські підприємства вимушені переводити виробництво у більш небезпечні регіони України.

«За півтора року від початку великої війни станом на кінець вересня в Україні за програмою релокації у більш безпечні регіони переїхало 840 підприємств. З них 667 вже працюють на новому місці»,повідомив сервіс моніторингу Опендатабот.

Найбільша частина бізнесів для нового місця роботи обрала Львівську (199 компаній) та  Закарпатську (120 компаній) області. До топу затребуваних у підприємців безпечних регіонів потрапили також Чернівецька (78) та Івано-Франківська (70) області.

Найменш популярними виявились Одещина  лише 3 бізнеси, Житомирщина – 6 компаній та Кіровоградщина – 17.

З допомогою програми з релокації українських підприємств, що перебувають на території бойових дій, можна подати заявку на переїзд

Зараз релокація можлива в один з шістнадцяти регіонів: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Вінницька, Волинська, Рівненська, Кіровоградська, Черкаська, Полтавська, Дніпропетровська та Київська (за виключенням Києва) області.

Українські інженери навчалися захищати інфраструктуру на курсах в Англії

 

 

 

Світ