Під час навчань

Вчора, 11 вересня, у північно-західній частині Чорного моря та у дельті Дунаю розпочались міжнародні навчання Sea Breeze – 2023.

«Основна мета навчань – забезпечення безпеки судноплавства та набуття досвіду нашими саперами, які здійснюють розмінування на воді та під водою», – розповів речник Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса.

Українські військові беруть участь у міжнародних тренуваннях з мінної безпеки, які проходять в рамках навчань.

«Метою тренувань є забезпечення безпеки цивільного судноплавства, підготовка протимінних сил і засобів ВМС країн-партнерів до планування та проведення протимінних дій за стандартами НАТО, набуття відповідного рівня взаємосумісності з членами Північноатлантичного Альянсу для виконання завдань за призначенням та набуття досвіду діяльності в міжнародному середовищі під час проведення протимінних дій та операцій»,повідомила служба звʼязків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Відзначимо, що у навчаннях беруть участь військові з Румунії, США, Болгарії, Франції, Великої Британії, Туреччини та України.

Великобританія передала Україні спецобладнання для забезпечення морської навігації