Киянам радять підготуватися до більш тривалих відключень електрики. Варто подбати про запас води та продуктів.

Про це повідомляє КМДА з посиланням на рекомендації Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зокрема в повідомленні зазначається:

Зробіть необхідний запас питної води та уточніть інформацію про найближчі до вашого будинку бювети. У разі надзвичайної ситуації бюветні комплекси столиці під’єднають до генераторів для забезпечення киян питною водою;

Підготуйте запас харчових продуктів, що не потребують особливих умов зберігання (хліб, печиво, бублики, консерви тощо);

Намагайтесь готувати харчові продукти в невеликій кількості, щоб не зберігати їх тривалий час;

При купівлі харчових продуктів у магазинах надавайте перевагу тим, що найменше втрачають якість без холодильника (молоко тривалого зберігання в тетрапаках, сирокопчені ковбаси тощо);

Придбайте термопакети з холодоелементами, тримайте їх під рукою. За можливості робіть запас гарячих напоїв у термосах.

При відключенні світла для збереження харчових продуктів у холодильнику намагайтесь рідше його відкривати. Також продукти можна зберігати на балконі. Враховуйте, що швидкопсувна продукція, як правило, зберігається при температурі +4°С.

10 жовтня 2022 року Російська Федерація розпочала атаки на об’єкти критичної інфраструктури України. У всіх областях почали вимикати світло. Тільки за одну добу було пошкоджено 30% енергетичної інфраструктури України.

Нагадаємо, з 10 жовтня атаки на об’єкти критичної інфраструктури не припинялися. По всій країні почалися аварійні вимкнення електропостачання.

15 листопада Росія випустила по території України 100 ракет. Це був наймасовіший обстріл енергосистеми України з початку війни. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що через ракетні удари 10 мільйонів українців залишилися без світла.

Читайте також: В Ізмаїлі розгортають мобільні теплопункти

Політика