Оперний виконавець, заслужений артист України Іван Носик подарував бійцям Національної гвардії України, які захищають нашу державу на півдні Одещини, народні та естрадні пісні у своєму виконанні.

Захід відбувся на базі Обласного центру естетичного виховання імені Емілії Євдокимової.

Зазначимо, Іван Носик очолює оперно-вокальну студію Миколаївського міського Палацу культури та мистецтв, виховуючи у молоді повагу до мистецтва та оперного співу. Окрім виступів у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі він також виступав на сценах Італії, Франції, Китаю та США.

Співак вразив військовослужбовців, виконуючи народні пісні та низку естрадних композицій. Широкий діапазон та професійна манера виконання подарували гвардійцям приємні емоції.

«Культурна спадщина українців настільки цінна, що кожен українець готовий оберігати її від зазіхання ворога. Цей чудовий концерт, безліч слів подяки, дуже важливі для нас. Це допомагає нам почуватися ще впевненіше, додає внутрішніх сил» –зазначив один із військовослужбовців.

Після закінчення концерту співробітники ОЦЕВ імені Емілії Євдокимової провели екскурсію для військовослужбовців та ознайомили їх із персональними виставками українських художників одеського походження Святослава Скоробогатого та Миколи Прокопенка.

Політика