полицейский шеврон

Розслідуванням випадку знищення понад двох тонни печива, яке було отримано Болградською місцевою владою як гуманітарна допомога зайнялися правоохоронні органи.

«Болградська окружна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу щодо службових осіб Болградської районної адміністрації та Болградської міської ради щодо списання і подальшого знищення більш як двох тонн печива гуманітарної допомоги, у якого вийшов термін зберігання», – повідомила «Махала» з посиланням на прокурора Болградської окружної прокуратури Дмитра Цоєва.

Кримінальне впровадження було зареєстроване після моніторингу ЗМІ. За дорученням прокуратури розслідування веде Болградський відділ поліції.

Додамо, що частина 2 статті 364 Кримінального кодексу «Зловживання владою або службовим становищем» передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У Києві забезпечать цілодобовий доступ до укриттів

 

 

Політика