Завтра на морвокзале Измаила Одесской области кандидат в народные депутаты от ВО «Батькивщина» по 143-му Олег Бабич будет проводить митинг.

Как сообщают источники издания «Думская», мероприятие будут сопровождаться концертом, на котором выступят известные российские группы «Любэ» и «Голубые береты». Их в Одесскую область пригласил народный депутат Украины от БЮТ Александр Дубовой, ранее поддержавший кандидатуру Бабича.

Такое сочетание выглядит достаточно удивительным, ведь солист группы «Любэ» Николай Расторгуев состоит в партии «Единая Россия», в то время как Дубовой представляет радикальную национал-демократическую силу.

А в воскресенье любимая группа президента России Владимира Путина «Любэ» выступит уже в Белгороде-Днестровском на фестивале «Аккорды осени», организованном всё тем же Дубовым.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі