Измаильчанка чемпионка мира

Ізмаїльчанка Діана Пойда на прізвисько «Амазонка» виборола золото на чемпіонаті світу з греплінгу в розділі ноу-гі. Про це повідомив тренер дівчини Максим Журавльов.

21 серпня у Варшаві пройшов перший день чемпіонату світу з греплінгу в розділі ноу-гі (боротьба без кімоно). У складі збірної України виступала ізмаїльчанка, тренерка-початківець і топова спортсменка клубу «MMA IZMAIL» Діана Пойда, відома в місті на прізвисько «Амазонка».

У ваговій категорії понад 90 кг, у віковій категорії 15-16 років Діана принесла в скарбничку збірної України золоту медаль, здобувши перемогу у фінальній зустрічі над спортсменкою з Казахстану. Вперше дівчина стала абсолютною чемпіонкою світу з грепплінгу в розділі ноу-гі.

Зазначимо, у другий день змагань Діана боротиметься в розділі гі (боротьба в кімоно) і, можливо, в Ізмаїл приїде відразу два золота чемпіонату світу.