Ноутбуки від ЮНІСЕФ

У цьому році Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) надав майже 50 тисяч ноутбуків для українських школярів.

20 тисяч пристроїв, закуплені ЮНІСЕФ за кошти Європейського Союзу та Республіки Корея, були доставлені в Україну навесні поточного року та вже використовуються . Це 10 тисяч планшетів для учнів молодшої школи та стільки ж ноутбуків для дітей середнього і старшого шкільного віку.

«У листопаді ЮНІСЕФ надав майже 29 тисяч ноутбуків, щоб учні середнього і старшого шкільного віку з 10 областей отримали доступ до освіти

Обладнання було закуплене та доставлене за підтримки Європейського Союзу, урядів Німеччини, Фінляндії, Республіки Корея та Японії, а також у межах ініціативи «Технології для біженців» від Breakthrough Prize Foundation.

У наступні три місяці ще майже 40 тисяч пристроїв буде доставлено до прифронтових регіонів відповідно до пріоритетів, визначених Міністерством освіти і науки України»,повідомили у Міносвіти.

Додамо, що за інформацією Одеської ОДА, днями для школярів Одеської області було доставлено 1304 ноутбуки.

Ноутбуки для Одеської області
Ноутбуки для Одеської області, фото: oda.odesa

В ОДА повідомили, що пристрої отримають здобувачі освіти з числа ВПО, діти з інвалідністю, діти з малозабезпечених сімей або позбавлені батьківського піклування та діти інших вразливих категорій, які навчаються в дистанційному форматі.