Вперше в Ізмаїлі на Центральному стадіоні відбувся футбольний турнір пам’яті відомого тренера Олексія Перлова, який пішов із життя рік тому.

Олексій Стальович Перлов підготував багатьох футболістів, видатних спортсменів, які стали дуже відомими не лише в Україні, а й за її межами, грали у клубах першої та вищої ліги.

Турнір проходив протягом двох днів – 24 та 25 вересня. Участь у ньому взяли 12 команд із усього району.

У перший день ігор змагалися шість команд футболістів 2009/2010 років народження: ФК «Ізмаїл», команда ДЮСШ с.Саф’яни, ФК «Дунай», ФК «The Keen», ФК «Кілія» та команда Ізмаїльської ДЮСШ.

У другий день свою майстерність показали ще шість команд футболістів 2012/2013 та 2013/2014 років народження.

За результатами, перше місце посіла команда ФК «Ізмаїл», друге – команда ДЮСШ с. Саф’яни, а третє – ФК «Дунай». Спортсмени отримали почесні грамоти, медалі та кубки. Церемонію нагородження провели заступник міського голови Сергій Лузанов та вдова тренера Олексія Перлова – Лариса.

«Дякую вам, хлопці, за пам’ять, – сказала Лариса Перлова. – Якщо сьогоднішній турнір відбувся, значить, відданість Олексія футболу була не дарма».

Зі словами «м’яч не повинен бути сувеніром, він має бути на полі» Лариса вручила тренеру ФК «Ізмаїл» Юрію Бурлаці м’яч Олексія Перлова.

Політика

Світ