конкурс детских рисунков

В Обласному центрі естетичного виховання ім. Е. Євдокимової підбили підсумки конкурсу дитячого малюнка «Тепло твоєї долоні», який проходив у рамках виставки «Зимові привітання».

Участь у конкурсі взяли юні художники Ізмаїльської школи мистецтв ім. С. А. Малаховського. Всього в експозиції представлено 190 робіт 100 учнів художнього відділення. Роботи виконані в різних техніках: живопис, графіка, змішана техніка, аплікація, гратаж. Теми творів учнів різноманітні: діти зобразили наше місто, зимові забави, морський світ, улюблених тварин, казкових персонажів тощо.

Метою конкурсу дитячого малюнка стало створення художніх робіт, присвячених трагічним подіям, що відбуваються в Україні. Найкращі роботи з виставки були відібрані компетентними членами журі – відомими художниками півдня Одеської області та науковими співробітниками Ізмаїльської картинної галереї.

В Румунії відкрили Румуно-український культурний центр

За результатами конкурсу було обрано найкращі роботи. Фіналістами стали близько сорока учнів ДШМ. Усіх їх нагородили грамотами та призами. Подякою також були відзначені викладачі, чиї вихованці брали активну участь у конкурсі.

Роботи дітей-переможців були заламіновані у форматі листівок, для зручності під час передачі військовослужбовцям на фронт. Також юні художники розмалювали мапу України патріотичними малюнками та побажаннями українським воїнам, яку під час заходу було передано представникам Ізмаїльського прикордонного загону та Національної гвардії України. Вони, у свою чергу, відправлять все це українським військовим у гарячі точки для підтримки бойового духу.

Політика