объект инфраструктуры

Кабмін прийняв постанову №455, яка розширює перелік об’єктів критичної інфраструктури. Тепер сюди відносяться підприємства, які виробляють препарати для ветеринарної медицини, а також елеватори.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

За словами першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького боротьба з інфекційними захворюваннями тварин має безпосередній вплив на економіку держави. Адже  нестабільність епізоотичної ситуації в країні може призвести до значних економічних збитків, пов’язаних із зниженням приросту ваги с/г продуктивних тварин, їхньої загибелі та обмежень на торгівлю, як на внутрішньому та зовнішньому ринках.

“Виробництво ветеринарних препаратів, є важливою галуззю для забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в країні, і ця галузь потребує підтримки держави”, – наголосив перший заступник міністра агрополітики Тарас Висоцький.

Він також підкреслив, що безперервна робота елеваторів необхідна для стабільного та рівномірного експорту базисної продукції і важлива у національно стратегічному забезпеченні продовольчим запасом.

Восени в Україні біометан зможуть подавати до газорозподільних мереж

Фото: архив