ресторан украинской кухни "Паляница"

В столиці Болгарії Софії відкрився ресторан української кухні «Паляниця».

У соцмережах пишуть, що це перший ресторан української кухні в столиці Болгарії та запрошують тих, хто сумує за українськими стравами, згадати їх смак, а тих, хто не знайом з українською кухнею, відкрити її для себе, а також відчути гостинність та культуру українців.

Відвідувачі вже змогли оцінити новий заклад, планують прийти сюди знов та рекомендують його іншим.

«Дуже смачно, чисто, привітний персонал та гарна подача страв. Порції величезні, ціни нормальні. Домашня атмосфера, дуже сподобалося, обов’язково прийдемо ще», – йдеться в одному з відгуків.

ресторан украинской кухни "Паляница"
ресторан украинской кухни “Паляница”, фото: palyanytsa_restaurant

«Смачно, добре підібрано меню, барна карта хороша. Пропонують українську горілку та пиво, багато знакових страв (борщ із пампушками та салом, котлета по-київськи, драники, сирники, київський торт, солоні огірочки хрусткі, вареники різні, голубці, кролик, …), – ділиться своїми враженнями інший відвідувач.

Є і деякі зауваження до роботи колективу. «Відкрилися зовсім недавно, тому поки що колективу складно, коли відвідувачів багато. Раджу приходити не в пікові години, або почекати тиждень чи два, поки хлопці не підлаштуються під такий несподівано великий потік гостей, – пише відвідувач, але тут же додає – дуже смачно! І за цінами привабливо».

Знаходиться ресторан за адресою: вул. 8-го грудня, 21, Студентське містечко.

Нагадаємо, що влітку минулого року у Варні одеський бізнесмен відкрив ресторан української кухні «Stefania».

Синоптики прогнозують похолодання та сніг на Різдво

 

 

Політика