ШІ в школах

Міністерства цифрової трансформації та освіти і науки розробили проєкт рекомендацій щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту (ШІ) в закладах загальної середньої   освіти.

«Штучний інтелект може революційно змінити українську освіту. Завдяки AI-інструментам вчителі зможуть оптимізувати власну роботу, а також зробити навчання більш інноваційним і цікавим для школярів. Це допоможе дітям ще зі школи навчитися працювати з передовими технологіями та йти в ногу з часом»,повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров.

Представлені рекомендації – це практично комплексний посібник, який допоможе  вчителям навчитися працювати зі штучним інтелектом і навчити цього учнів.

«ШІ — це вже не віддалене майбутнє, а наша реальність. І освітня сфера не може залишатись осторонь цифрових трендів. Навпаки: маємо бути попереду, вчасно реагувати на технологічні зміни та готувати молодь до нових викликів»,підтримав колегу міністр освіти та науки Оксен Лісовий

Відзначимо, що бажаючи можуть ознайомитися з проєктом  та прийняти участь у його обговоренні.

Додамо, що до створення проєкту рекомендацій долучилося 30 освітян зі шкіл, університетів та громадського сектору.

Рада ухвалила закон про початкову загальновійськову підготовку в закладах освіти