28 января, примерно в 10 утра, в дежурную часть Измаильского горотдела милиции поступило сообщение от жителя села Кирнички Измаильского района, который рассказал, что его супруга находилась дома, когда около 09:30 к ним в дом зашли двое неизвестных мужчин в черных масках.
Об этом сообщает корреспондент «Топора».

в масках
Неизвестные требовали у хозяйки дома ценные вещи, угрожая ножом. Забрав из дома деньги в сумме 600 гривен, нападавшие скрылись в неизвестном направлении.
– Следственным отделением открыто уголовное производство по признакам ч.3 ст.187 (разбой) Уголовного кодекса Украины. Проводится досудебное следствие, сообщили в пресс-службе Измаильского ГО.

 

 

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі