В селе Михайловка Саратского района Одесской области два человека погибли, отравившись парами сероводорода из колодца.

Об этом сообщает пресс-служба Главного территориального управления МЧС в Одесской области.

7-ого октября в 10.45 в службу «101» поступило сообщение от соседей о гибели на территории частного домохозяйства 48-летней хозяйки дома и 17-летнего жителя села. Смерть наступила в результате отравления парами сероводорода при попытке почистить колодец глубиной около 10 м.

Погибших из колодца извлекали сотрудники пожарно-спасательного отделения города Сарата ГТУ МЧС в Одесской области. При изъятии тел спасателями были использованы верёвки и аппараты для защиты органов дыхания. Как сообщили «Топору» в пресс-службе ГТУ МЧС в Одесской области, в настоящее время по факту случившегося проводится расследование, которое продлится 10 дней.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі