электрическая лампочка

Сьогодні, 16 листопада за вказівкою НЕК Укренерго в Одеській області відбуваються екстрені відключення світла, – про це повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.

Графіки погодинних стабілізаційних відключень не діють.

Ситуація в енергосистемі напружена. Через вчорашні ракетні обстріли з боку рф за розпорядженням НЕК Укренерго ДТЕК Одеські електромережі вимушений проводити екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень наразі не діють. Це необхідний крок, щоб збалансувати енергосистему та уникнути аварій на обладнанні, – йде мова в повідомленні.

Населення просять споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Також енергетики радять правильно включати електроприлади після стабілізаційного відключення, щоб запобігти одночасному значному зростанню навантаження та аваріям на електромережах.

Новини за темою: В Молдові під час ракетної атаки відбулось екстрене відключення світла

Нагадаємо, вчора, 15 листопада, війська противника завдали нового масованого ракетного удару по об’єктам енергетичної інфраструктури України. Найбільше постраждали північні та центральні регіони країни. Як повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко, після серії ракетних ударів російських військ ситуація в українській енергетиці критична.