браконьеры наловили сельди

28 лютого біля села Приморське на Одещині були затримані рибалки з браконьєрським уловом понад тисячу рибин чорноморського оселедця.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

“З моторного човна «Прогрес-4» сітками у Жебріянівському пасмі Чорного моря біля села Приморського Ізмаїльського району браконьєри виловили 1 159 рибин чорноморського оселедця, чим завдали збитків на 2,9 мільйонів гривень”, – йдеться у повідомленні.

На рибалок склали протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП. Готуються матеріали для передачі до суду.

На Одещині біля острова Зміїний стався землетрус

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі