Уродженець Донеччини продавав чоловікам мобілізаційного віку підроблені медичні довідки. За свої «послуги» він брав 6500 доларів США.

Про це повідомляє поліція Одеської області.

Так, 36-річний чоловік, зважаючи на обмеження воєнного стану, розробив злочинну схему легкого збагачення на військовозобов’язаних, охочих виїхати з України. Клієнтів він вишукував в одній із соціальних мереж.

Його затримали під час отримання другого траншу у 4 тис. доларів від чоловіка, якому він запропонував за 6,5 тис. доларів довідку про наявність захворювань. Вона мала би стати підставою для звільнення «ухилянта» від призову та зняття з військового обліку і дозволити безперешкодний виїзд закордон.

Під час проведення обшуків у помешканні та автомобілі фігуранта правоохоронці вилучили мобільні телефони, чорнові записи, 6300 доларів США та інші речові докази. Правопорушнику повідомили про підозру. Слідство триває. Правоохоронці встановлюють, у який спосіб затриманий підробляв документи і хто йому в цьому допомагав, – зазначили в поліції.

Наразі чоловіку загрожує позбавлення волі від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Політика