Огнеборцы УМЧС Белгород-Днестровского района ликвидировали пожар на базе отдыха «Геолог», что расположена на станции Солнечная в посёлке городского типа Затока.

Об этом сообщает корреспондент «Топора».

горела база

Команда пожарных прибыла на место возгорания через небольшой промежуток времени после сигнала о происшествии, ближе к полуночи. В ходе слаженных действий очаг возгорания был ликвидирован на площади более 200 кв. м. Жертв и пострадавших нет.

Напомним, что база отдыха «Геолог» горит уже в третий раз. Последнее возгорание здесь было зафиксировано недавно, 19 января сего года. База является неработающей.

По одной из неофициальных версий «Геолог» предают огню намеренно, чтобы снизить к минимуму её цену при покупке.

Начато расследование обстоятельств пожара.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі