В Ізмаїльській картинній галереї в рамках міжнародного проєкту відкрилася фотовиставка «Незламні жінки України». Проєкт покликаний популяризувати силу українських жінок, зібрати кошти на потреби ЗСУ та привернути увагу світу до проблеми війни в Україні.

Модератором в Ізмаїлі виступила голова ГО «Гармонія» Марина Талько. Очолювана нею організація об’єдналася і підписала меморандум з ще одним благодійним фондом – «Сила жінок». Головною метою стала підтримка збору для українських захисників, а саме бійців Першої Президентської бригади «Буревій».


У фото-проєкті вже взяли участь понад 80 жінок з усіх куточків України та закордону. Полотна мандрують по всьому світу. Вони вже побували у Швеції, Польщі, Німеччині та Нідерландах. Серед жінок на світлинах є дружини Героїв України, жінки різних професій і доль.

Завдяки цьому проєкту світ дізнається і про незламних жінок Бессарабії – вже відбулася фотосесія ізмаїлок, чиї образи доповнять і прикрасять наявну колекцію.

Уже незабаром, у другу річницю повномасштабного вторгнення рф в Україну, до експозиції включать фотографії бессарабських жінок. Потім виставка буде представлена в Берліні, Вроцлаві, Відні та інших європейських містах.