В Ізмаїльському Палаці спорту відбувся волейбольний турнір серед ветеранів «Волейбольний бліц-2024». За звання сильнішого змагались команди з Ізмаїла та Миколаєва.

Цьогоріч учасниками турніру стали ізмаїльські клубні команди «Другарі», «Фанат» та «Сигнал», а також гості з міста Миколаїв – ВК «Олімп».

Учасників змагань привітали заступник міського голови Сергій Лузанов та очільниця відділу фізичної культури і спорту Тетяна Морій.

Під час ігор спортсмени проявили характер і сміливість. Вони подарували глядачам незабутні емоції та напружену гру.

За підсумками змагань четверте місце посіла команда «Фанат», третє – «Другарі», миколаївські волейболісти – на другому місці. Переможцем турніру «Волейбольний бліц-2024» стала ізмаїльська команда «Сигнал».

По завершенню змагань спортсменів урочисто нагородили грамотами, медалями та кубками.