ремонт дороги в Измаильском районе

У зв’язку із збільшенням транспортного потоку вантажних автомобілів дороги Ізмаїла та Ізмаїльського району зазнали суттєвих пошкоджень. Після звернення Ізмаїльської районної військової адміністрації Служба автомобільних доріг вже розпочала їх ремонт.

За час широкомасштабної агресії російської федерації проти України дорожнє полотно в Ізмаїлі та районі суттєво постраждало. Причина цьому – збільшення транспортного потоку вантажних автомобілів.

Служба автомобільних доріг за зверненням Ізмаїльської районної військової адміністрації вже розпочала ремонтні роботи на автошляхах Т-1607 (між Ізмаїлом та с. Кислиця) та Т-1631 (Ізмаїл – Болград), повідомляє голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев.

Планується відремонтувати ділянки, пов’язані з направленням до портів та міжнародних пунктів пропуску. Сюди входить вулиця Єдності в Ізмаїлі, через яку нині і проходить маршрут великовантажного транспорту, що в’їжджає до міста.

Крім цього, ремонту підлягають автодороги до пункту пропуску біля села Орлівка та дорога між селами Стара Некрасівка та Дунайське.