озеленение

В Арцизькій громаді Болградського району оголосили конкурс “Green еко-простір”, переможці якого поїдуть у подорож по Україні.

Про це повідомив голова громади Сергій Парпуланський.

До участі у еко-акції запрошуються всі організації та установи всіх форм власності на території громади. Основне завдання учасників – створити сучасний еко-простір з рослинами, які добре приживаються в засушливому климаті Буджацького степу. На виконання завдання дається рік, адже кущи та молоді дерева потребують догляду і поливу, поки розростуться і створять бажаний дизайн.

Українським аграріям пропонують гранти на садівництво та створення теплиць

Організація, яка найбільш креативно підійде до оформлення еко-простору та виконає всі умови конкурсу, виграє туристичну поїздку колективу по Україні – “поїздка Перемоги” від міського голови. Учасники, які займуть 2 та 3 місце, отримають цінні призи від Арцизької міської ради.

Цією подією хочемо надихнути мешканців Арцизької громади взяти участь у процесі створення затишку та краси на вулицях наших населених пунктів, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, днями, мешканці Арцизу висловили обурення у соцмережі щодо роботи місцевого комунального підприємства, працівники якого нещадно та непрофесійно пообрізали, залишивши скалічені обрубки, живі дерева в сквері біля дитячого майданчика на території колишнього військового містечка, по вулиці Калмикова.

Фото: Кут огляду