беженцы, эвакуация

Згідно доручення начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченко, на території Болградського району необхідно розмістити ще 7000 внутрішньо переміщених осіб, яких вимушено будуть евакуйовувати з територій, де йдуть активні бойові дії та зруйнована критична інфраструктура.

Про це повідомили у Болградській РВА.

Зазначається, що в районі організовано близько 2600 вільних місць для тимчасового розселення, з яких більш як 800 вже підготовлено до проживання. Крім того власники приватних готелів та хостелів району взяли на себе зобов’язання, щодо розміщення ще 180 осіб.

Але цього недостатньо – на сьогоднішній день потрібна допомога щодо забезпеченням житлом ще 4000 ВПО. Тому начальник Болградської РВА звернувся до підприємців, керівників організацій та установ, мешканців району щодо можливості прийняти у власних оселях внутрішньо переміщених осіб або розмістити їх в приміщеннях своїх організацій та установ. Усім бажаючим необхідно звернутися до очільників своїх старостатів або громад.

Новини Болградщини: На півдні Одещині демонтували черговий пам’ятник радянської епохи

Додамо, що на сьогоднішній день в Болградському районі на обліку перебувають 8083 ВПО, яким видано відповідні довідки. Допомогу на проживання призначено 10 474 внутрішньо переміщеним особам на суму 87,66 млн. гривень.

Як повідомлялось раніше, в Одеській області очікують зростання потоку переселенців напередодні зими – у регіоні планують розмістити близько 50 тисяч біженців.

Політика