Строительство амбулатории

В Болграді вже можна побачити перші результати втілення у життя міжнародного проєкту з будівництва медичної амбулаторії.

Пройшло трохи більше як місяць з дня підписання тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю щодо будівництва амбулаторії на території Болградської громади, а будівельники виконали досить великий обсяг робіт.

Це відбувається завдяки тому, що будівля майбутнього медзакладу – модульна споруда. Можна сказати, що фахівці  складають такий собі великий конструктор з готових складових частин, що прискорює виконання робіт.

Строительство амбулатории
Строительство амбулатории, фото: Топор

Нагадаємо, що проєкт втілюється в життя завдяки співпраці Міжнародного фонду допомоги та розвитку Блакитного Півмісяця («IBC») (Туреччина), громадської організації «Буджак реліф» (Україна) та міській владі Болграда.

Амбулаторія буде збудована, підключена до електро- та водопровідних мереж, забезпечена необхідним медобладнанням та меблями коштом міжнародних партнерів.

Додамо, що за словами засновника громадської організації «Буджак реліф» Артема Булгару, планується побудувати шість подібних амбулаторій (дві в Одеській та чотири у Миколаївській областях).

В Україні можуть скасувати половину ліцензій та дозволів для бізнесу