31 марта в Белгороде-Днестровском  загорелся гараж на улице Плавневая. Об этом сообщает пресс-служба  облуправления ГСЧС.

Фото: timeszp.com

Прибывшие пожарные погасили огонь на общей площади 50 квадратных метрах, и установили что погибших и пострадавших нет. При этом вместе с гаражом сгорел находившийся там автомобиль “Тойота”.

На данный момент причина пожара устанавливается.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі