22-летний житель Аккермана покончил с собой после ссоры с женой.

Фото: fedpress.ru

Об этом сообщает «Бессарабия-информ» со ссылкой на «Комсомольскую правду».

По данным издания, молодого пограничника нашли умершим в ванне. У погибшего было перерезано горло. В милиции первоначально разрабатывали версию убийства, однако вскоре правоохранители обнаружили предсмертную записку. В письме погибший просил прощения у своей супруги за все ссоры, а также он выразил надежду на то, что ей удастся воспитать их сына достойным человеком.

Как отмечают соседи, погибший не употреблял наркотики и алкоголь. Семья характеризуется как спокойная и трудолюбивая.

По словам источника издания, в день самоубийства погибший сильно поругался с женой и заперся в ванной. Женщина не могла и подумать, что её муж покончит с собой.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі