В Белгород-Днестровском из-за замыкания электропроводки возникло возгорание в надворной постройке частного хозяйства.

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Одесской области.

Известие о пожаре поступило в спасательную службу «101» города Белгород-Днестровский от 32-летнего хозяина. Он рассказал, что горит крыша и имущество в надворной постройке частного хозяйства по улице Ленина.

Спасатели прибыли на место вызова и ликвидировали возгорание. Общая площадь пожара составила 9 кв.м.

В ведомстве подчеркнули, что причиной пожара стало короткое замыкание электропроводки в розетке. К счастью, погибших и пострадавших нет.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі