Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів України та Агентство харчових продуктів Республіки Сінгапур підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпечності харчових продуктів.

Про це йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Зокрема, документ передбачає зміцнення всебічного розвитку двостороннього співробітництва між компетентними органами України та Республіки Сінгапур з метою сприяння взаємної торгівлі харчовими продуктами під час імпорту, експорту та реекспорту.

«Держпродспоживслужба продовжує працювати в напрямі розширення збуту української продукції на міжнародній арені. І укладений меморандум між компетентними органами України та Сінгапуру є одним із кроків для того, що ще більше різноманітних категорій українського продовольства з’явиться на азійських ринках. Наразі до Сінгапуру відкрито 5 ринків, і на цьому не зупиняємось», — зазначив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук.

Чешська компанія запустила виробництво дронів для України

У межах меморандуму сторони підтвердили намір сприяти розширенню двостороннього співробітництва в галузі контролю, профілактики та ліквідації хвороб тварин відповідно до Кодексу охорони здоров’я наземних тварин Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (ВООЗТ).

Політика