украинский беспилотник в Подмосковье

Сьогодні, 19 листопада, у підмосковному Богородському міському окрузі російськими силами ППО збито український безпілотний літальний апарат. Російські ЗМІ повідомляють, що безпілотник рухався із північно-східного напрямку на Москву.

Мер Москви Сергій Собянін заявив, що постраждалих внаслідок падіння уламків українського безпілотника попередньо немає.

Водночас російські військові та правоохоронці перекрили Горьківське шосе в районі Старої Купавни. Незважаючи на те, що збили безпілотник уночі, на ділянці шосе все ще частково перекрито рух.

Варто зазначити, що український безпілотний літальний апарат збитий у районі центрального музею ВПС Росії і рухався не із західного, а з північно-східного напрямку, що, за оцінкою експертів, свідчить про можливий запуск безпілотника з території Росії. Запуск могли здійснити диверсанти.

Читайте також: Диверсії в Росії: диверсанти підірвали ешелон з пальним в Підмосков’ї

За останні дні це вже третя атака українських безпілотників у кількох регіонах Росії. Минулої п’ятниці українські БПЛА успішно атакували об’єкти у Білгородській області та окупованому Криму. Хоча офіційні джерела стверджували про успішне відпрацювання сил ППО, у місцевих чатах росіяни обурювалися «дірками» у системі протиповітряної оборони в регіонах Росії. Хоча у Підмосков’ї, де проживає російська еліта, суттєво посилили ППО.

 

Світ