Удар по Одесі касетною боєголовкою

Генеральна прокуратура України опублікувала відео на підтвердження того, що вчорашній удар по Одесі був нанесений ракетою саме з касетною боєголовкою. Використання невибіркової зброї призводить до значних жертв серед цивільного населення.

Як повідомили в відомстві, слідчими зібрано металеві фрагменти та уламки ракети в радіусі 1,5 кілометри від місця обстрілу.

«Удар було здійснено балістичною ракетою Іскандер із касетним боєзарядом. Це невибіркова зброя, використання якої може призвести до значних жертв серед цивільного населення. В радіусі 1,5 км від місця обстрілу вилучено металеві фрагменти та уламки ракети. Слідство має підстави вважати, що рішення про використання саме такої зброї було ухвалено офіцерами зс рф свідомо, аби вбити якнайбільше мирних українців», – заявили в Генпрокуратурі України.

Нагадаємо,  29 квітня 2024 року російській війська завдали ракетного удару по Одесі. В результаті обстрілу загинуло 5 чоловік. Ще 30 чоловік було травмовано, серед яких двоє дітей та вагітна жінка. П’ятеро поранених у тяжкому стані.

Економіка