В Арцизском районе подведены итоги   районного конкурса  на лучшего учителя года.

 Об этом сообщает корреспондент «Топора».

 В большом зале Арцизской райгосадминистрации  состоялось торжественное мероприятие,  на котором  присутствовали учителя Арцизского района, руководство   района, представители  СМИ и общественности. Были озвучены итоги районного конкурса «Учитель года -2015» и вручены дипломы  и  денежные премии лучшим педагогам  района.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Отметим, что районный конкурс проходил   в  несколько дней- 21, 25, 26 и 27 ноября 2014 года на базе  городских школ №1 и №4.  В нём приняли участие 13 педагогов из 12 школ  Арцизского района:Арцизской школы .№1- гимназии, Арцизской школы №4 – лицей, Арцизской школы  №5,  из школ  села Виноградовки, Вознесенки, Задунаевки, Новой Ивановки, Каменского, Островного, Павловки, Холмского и Плоцка.

 Конкурс проводился с целью активизации  творческих сил  педагогов, пропаганды и распространения   передового педагогического  опыта – как  в районе, так и по всей Украине. И конкурсанты состязались в таких номинациях, как  «Украинский язык и литература», «Химия», «Правоведение» и «Классный руководитель». Подведение итогов  проходило в  Арцизской райгосадминистрации, где руководство района, а также руководство   районного отдела  образования и представитель профкома работников образования  поздравили   победителей конкурса, вручив им дипломы и награды.

По итогам жюри победителем районного конкурса «Учитель года – 2015» признана Оксана Парпуланская- учитель украинского языка и литературы Виноградовской школы.  Второе место среди финалистов  районного конкурса  педагогов заняла  Александра Жукова- учитель правоведения  из села Вознесенки. Третье место получила Наталья Челак – учитель украинского языка и литературыАрцизской школы .№1-гимназии.  Победителем районного конкурса в номинации «Классный руководитель» стала  Татьяна Пискорская  из Плоцка.

По решению жюри  представлять Арцизский район в областном туре  Всеукраинского  конкурса «Учитель года- 2015» будет учитель украинского языка и литературы  Оксана Парпуланская из с. Виноградовка и Татьяна Пискорская, классный руководитель в  Плоцкой школе.

Світ

  • В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію
    В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію

    Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням Правління Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ) щодо Російського Червоного Хреста (РЧХ).

    Про це йдеться у коментарі, опублікованому на сайті МЗС, передає Цензор.НЕТ.

    “Змушені констатувати, що у тексті рішення відсутня належна оцінка протиправної присутності та діяльності Російського Червоного Хреста на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території України в межах Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також в Автономній Республіці Крим.

    Як неодноразово наголошувала українська сторона, присутність та діяльність РЧХ на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території нашої держави є грубим порушенням Конституції, законів України та міжнародного права.

    Згадані дії РЧХ є також серйозним порушенням Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Конституції МФТЧ, зокрема принципу єдності, згідно з яким в кожній країні може бути лише одне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, а також зобов’язання національних товариств поважати територіальну цілісність та незалежність.

    Рішення Правління МФТЧХ йде всупереч положенням резолюцій Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року “Територіальна цілісність України” та ES-11/4 від 12 жовтня 2022 року “Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН”, в яких міститься заклик до всіх держав, міжнародних організацій та спеціалізованих установ системи ООН не визнавати спроби анексії Росією частин території України та утримуватися від будь-яких дій та кроків, які можуть тлумачитися як визнання зміни статусу цих територій.

    Привертає особливу увагу той факт, що в рішенні Правління відсутня реакція на діяльність так званих “Донецького Червоного Хреста” та “Луганського Червоного Хреста”, які виконують допоміжні функції для окупаційної влади Російської Федерації на тимчасово окупованій нею частині території України, та ролі РЧХ в створенні та підтримці згаданих незаконних маріонеткових утворень.

    Українська сторона неодноразово надавала документальні свідчення причетності держави-агресора до підтримки та фінансування протиправної діяльності РЧХ зі створення її структурних підрозділів на тимчасово окупованій території України, а також факти незаконного захоплення рухомого та нерухомого майна Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

    Наголошуємо, що Товариство Червоного Хреста України є єдиним визнаним товариством Червоного Хреста, яке здійснює гуманітарну діяльність на всій території України в межах її міжнародно визнаних кордонів та уповноважене створювати місцеві осередки Червоного Хреста. Донецька та Луганська регіональні філії ТЧХУ є її невід’ємними складовими та продовжують функціонування, хоча й були змушені тимчасово залишити тимчасово окуповану територію України, рятуючись від переслідувань окупаційної адміністрації РФ.

    Україна з незмінною повагою ставиться до Федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця як незалежної гуманітарної організації неурядового та неполітичного характеру. У цьому зв’язку наголошуємо, що Стаття 4 Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця чітко встановлює, що національні товариства мають поважати фундаментальні принципи Міжнародного руху та керуватися принципами міжнародного гуманітарного права. Жодні імперативи не можуть слугувати виправданням грубих порушень фундаментальних принципів та міжнародного гуманітарного права, яке чітко регулює правовий режим окупованих територій, зокрема відповідні обов’язки держави-окупанта та національних товариств.

    Наголошуємо, що своїми грубими порушеннями міжнародного права та Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця РЧХ наносить серйозну та довготривалу репутаційну шкоду всій Федерації. Для діяльності Червоного Хреста немає нічого важливішого за довіру. Удар по довірі до всієї Федерації — найгірший наслідок протиправних дій РЧХ.

    Українська сторона очікує на продовження моніторингу і надання об’єктивних і неупереджених оцінок з боку МФТЧХ триваючої протиправної діяльності РЧХ на тимчасово окупованій території України”, – йдеться у заяві МЗС України.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3512305