Українців попросили не публікувати в мережі фото та відео з українською бойовою авіацією. Це може допомогти російським окупантам.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на командування Повітряних сил ЗСУ у Facebook.

“Деякі публікації з прольотами бойової авіації, опубліковані в соцмережах, можуть значно допомогти противнику. Навіть кілька секунд відео у відкритому доступі можуть стати важливими розвідданими для противника”, – йдеться в повідомленні військових.

Фото: приклад фото, які не можна публікувати (facebook.com/kpszsu)

Повітряні сили уточнюють, що українські пілоти щодня виконують бойові завдання в прифронтових районах, де існує високий ризик ураження ворожими ракетами і засобами ППО. Росіяни можуть скористатися будь-якою інформацією про місця базування, маршрути польоту або маневри для їхнього знищення.

“Особливу загрозу становлять відеозаписи прольоту військової авіації в прифронтових районах (зокрема винищувачів F-16) із зазначенням геолокації, примітними орієнтирами або об’єктами”, – додали в Повітряних силах.

Нагадаємо, військові вже неодноразово просили українців не публікувати в мережі кадри з переміщенням української техніки або солдатів. Така інформація корисна для ворога.

При цьому громадян України постійно просять не публікувати фото та відео з наслідками російських атак, оскільки це також може допомогти росіянам.

До слова, раніше Мінреінтеграції просило не публікувати інформацію про українців, які зникли безвісти.

Політика

Економіка

  • Рейтинг найкращих криптовалютних бірж в Україні у 2025 році
    Рейтинг найкращих криптовалютних бірж в Україні у 2025 році

    У 2025 році ринок криптовалют в Україні переживає активне зростання. Дедалі більше громадян переходить на цифрові активи для трейдингу, інвестицій, міжнародних переказів та навіть повсякденних покупок. А враховуючи стрімкий розвиток Web3 та інтерес до децентралізованої економіки, попит на якісні біржі, де можна безпечно та зручно торгувати криптовалютою, лише зростає. Саме тому рейтинг найкращих криптовалютних бірж в Україні став особливо актуальним цього року — він допомагає зорієнтуватися у різноманітності платформ та вибрати надійний інструмент.
    Читати далі