антибиотик азитромицин

Серед найбільш підступних захворювань окремо виділяється нежить. Стан, при якому подразнені носові пазухи і постійно виділяється муконазальний секрет, може приховувати серйозніші захворювання. Наприклад, гайморит.

В процесі захворювання вражаються гайморові пазухи. Збудниками вважаються спеціальні шкідливі бактерії. Огляд у отоларинголога дозволить діагностувати захворювання та розпочати лікування. Самостійна діагностика небезпечна, особливо за відсутності відповідних знань. 

Чому саме антибіотики? 

Переглядаючи каталог МІС Аптека 9-1-1 можна ознайомитися з широким асортиментом препаратів. Різні антибіотики при гайморіті можуть призначатися в вигляді:

  • таблеток;
  • капель;
  • спреїв;
  • капсул та ін. 

Все тому, що збудники бактерії можуть безконтрольно розмножуватись без прийому відповідних препаратів. Лікувальний ефект є вже буквально з перших хвилин застосування. Але антибіотики ніколи не використовуються самостійно, вони є частиною комплексного лікування. Часто підбираються препарати, які лікують ангіну та інші захворювання верхніх дихальних шляхів. 

Тривалість прийому препарату 

Однією з найпоширеніших помилок багатьох пацієнтів є припинення вживання препарату до кінця курсу. Найчастіше це відбувається під впливом тимчасового полегшення. Вважається, що якщо настало поліпшення, лікування подіяло і немає необхідності в подальшому прийомі.

Подібний підхід є помилковим і небезпечним. Лікар не дарма підбирає певне дозування та тривалість. Якщо заздалегідь припинити курс, можна залишити частину шкідливих бактерій, які здатні з часом розмножитися і посилити вплив. Старий антибіотик вже не допоможе, оскільки може розвинутись резистентність. І знадобиться прийом нових ліків, потужніших. Не ігноруйте поради лікаря та ретельно стежте за своїм здоров’ям.

Світ