Цю подію більшість мешканців міста сприйняли з розумінням. Міська адміністрація створила спеціальну комісію, головна ціль якої – попередити легковажних акерманців щодо заборони купання в акваторії Дністровського лиману.

Відзначимо, що 22 липня проведено інспекцію місць масового відпочинку мешканців та гостей міста на узбережжі лиману в межах міста. В ході інспекції місць масового відпочинку на узбережжі лиману, комісією на чолі із заступником міського голови Андрієм Криштоповим було проведено моніторинг додержання мешканцями міста застережень щодо заборони купання в акваторії лиману.


Нагадаємо, що комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в червні цього року прийнято рішення щодо заборони купання людей для запобігання нещасних випадків на водних об’єктах в межах Білгорода-Дністровського. Одним із заходів для запобігання нещасних випадків на воді, є попереджувальна робота, яка проводиться відділом цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи у співпраці з Департаментом житлово-комунального господарства міської ради. В рамках даної роботи, в місцях відпочинку мешканців міста на узбережжі Дністровського лиману, комунальними службами оновлюються та встановлюються нові таблички із застереженням «Купатися заборонено». Додамо, що здебільшого, мешканці та гості міста дотримуються застережень про заборону купання. Поки що адміністративні санкції щодо порушників не вводились.

Політика

Світ