Тема водопостачання та водовідведення у Білгороді-Дністровському стара, як піраміда Хеопса. Не один десяток років, то влітку, то взимку місцяни потерпають через неякісну питну воду та незадовільну в усіх сенсах роботу системи каналізування.

І ось, нарешті, влада міста взялася за це важливе питання. Нещодавно члени виконавчого комітету міськради погодили інвестиційну програму КП «Білгород-Дністровськводоканал» на 2022 рік, головна мета якої – покращення обліку, якості водопостачання споживачів НС «Північна», зменшення виробничих витрат, аварійності на каналізаційних колекторах.

Важливо, що серед іншого інвестпрограма, включає заходи щодо придбання енергозберігаючого глибинного насосу, приладів обліку насосних станцій і очисних споруд, гідродинамічної установки для промивання каналізації, устаткування для виробничої лабораторії. Окрім того, документ містить розділ про проектування та буріння свердловин Північного підйому, обладнання водозаборів (артезіанських свердловин) вузлами технологічного обліку з модулями дистанційної передачі даних обліку та диспетчеризації.

Політика

Світ