инверторный генератор

Інверторні електрогенератори були розроблені для живлення чутливої електроніки. Наприклад, для комп’ютерів, ноутбуків, касових апаратів та аналогічних електронних пристроїв, які не витримують перепадів напруги. Інверторні генератори в Україні користуються великим попитом, тому що вони відрізняються корпусом у формі валізи. Завдяки цьому є надзвичайно мобільними пристроями, їх зручно переміщати з місця на місце. Крім того, завдяки тому, що вони оснащені інверторним двигуном, вони ще дуже тихі під час роботи.

Кращі інверторні генератори

Такі генератори здатні виробити електрику високої якості. На ринку існує безліч моделей, і кожна з них має відмінні характеристики. Але найпопулярнішими є:

  1. Weekender GS950I — потужний генератор оснащений баком на 2,1 літри. Може працювати протягом 12 годин. 
  2. KÖNNER&SÖHNEN KS 2000i S — пристрій на 2кВт оснащений 4-тактним двигуном. Відрізняється надійним корпусом та захистом від погодних умов. 
  3. Weekender X950I — генератор на 1 кВт може безперебійно працювати протягом 4 годин. Така модель відрізняється довговічністю та ергономічністю. Також має невелику витрату бензину.
  4. KÖNNER&SÖHNEN KS 3500i — такий пристрій чудово підійде як для дому, так і для підприємств з невеликою кількістю електричних приладів. Він має досить місткий паливний бак, який вміщує 13 літрів бензину.
  5. Weekender X6500IE — надійна та потужна модель з баком на 18,5 літрів. Для зручності пересування на ньому встановлені якісні колеса. 

Ці та інші варіанти вимагають особливої уваги під час вибору. Залежно від потреб можна підібрати інверторний генератор, який стане незамінним помічником.

Переваги генераторів

Інверторні електрогенератори не займають багато місця, тому їх легко можна взяти з собою на дачні ділянки, в кемпінг, намети і скрізь, де потрібна максимальна мобільність. Також вони мають невелику вагу та найчастіше розроблені з низьким рівнем шуму. Окремо слід зазначити, що такі генератори прості в управлінні. Запустити та підключити їх можна навіть без допомоги фахівців.

Інверторні генератори, особливо їх сучасні версії, є пристроями, які максимально прості, зручні та ефективні в експлуатації.