снег

По-весняному тепла погода у першій половині робочого тижня зміниться на прохолодну та сніжну ближче до вихідних, – передає METEOPROG.com.

Так, на початку тижня збережеться надзвичайно тепла та суха погода в нашій країні під впливом великої області підвищеного атмосферного тиску. Проте, вже з п’ятниці серія атлантичних циклонів змінить ситуацію. Пройдуть опади у вигляді дощів із поступовим переходом у сніг, а також відбудеться суттєве зниження температури протягом 7 – 8 січня, крім крайнього півдня країни і західних областей.

Зокрема, у п’ятницю, 6 січня, вночі пройдуть опади у вигляді дощу із переходом у сніг, вдень переважно сухо по всій території України. На дорогах північних та центральних областей ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, у західній частині змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря протягом доби опиниться в межах -3…+2 °С, на півдні +2…+7 °С, на крайній півночі -7…-2 °С.

У країнах ЄС зафіксували рекордно теплий початок року

На вихідні, 7 – 8 січня, в Україні продовжиться зниження температури. У суботу черговий атлантичний циклон принесе до нашої країни опади у вигляді снігу та мокрого снігу, на півдні з дощем. У неділю погоду визначатиме антициклон скандинавського походження, тому суттєвих опадів не передбачається. Температура повітря в нічний час знизиться до -8…-3 °С у суботу та до -12…-7 °С у неділю. Денні значення температури становитимуть -7…-2 °С, у південній та західній частині близько 0 °С.