воск для шугаринга

Вже давно доглянуте тіло – це не лише підтягнуті форми, а й відсутність небажаної рослинності на деяких ділянках шкіри жінок. На щастя існує маса сучасних способів як позбутися зайвих волосків. Дуже популярна епіляція за допомогою воску для шугарінгу. Цукрова паста видаляє навіть найдрібніші та проблемні волосинки. Крім того, засіб є чудовим пілінгом, після процедури ви отримаєте ідеально гладку шкіру. На відміну від кремів для депіляції з агресивним хімічним складом, який часто викликає у дівчат печіння, роздратування та інші прояви алергії, депіляція шугарінгу має натуральний склад, що підходить будь-якому типу шкіри.

Головні правила вибору цукрової пасти

Перед тим, як купити шугаринг, слід враховувати фактори, що впливають на ефективність процедури..

  1. “Гаряча або холодна зона видалення. Перша: обличчя, пахви, бікіні. Друга: руки, ноги. Під кожну зону потрібен певний тип пасти.
  2. Від структури волосся залежить густина пасти. Для міцних і сильних волосків підходить щільна паста.
  3. Пора року. У літню пору доцільно придбати щільний засіб, а коли зима – м’яке.
  4. Висока вологість – щільна паста, сухий клімат – м’яка.

Важливо! Не рекомендуємо проводити шугаринг депіляцію у ванній, оскільки волога негативно діє на склад пасти, що погіршує її ефективність..

Підбираємо вигляд пасти

На ринку представлено 3 види цукрової пасти, вони відрізняються за своєю консистенцією та здатністю видаляти волоски з поверхні шкіри. Давайте знайдемо ідеальний варіант для вас. 

М’який сорт

Тут існує ультра м’яка паста, наче карамель, яку можна легко розподілити по тілу і м’яка – трохи щільніше, ніж перша, але новачкам буде складно з нею впоратися. Якщо вам потрібно проепілювати великі ділянки тіла: руки, ноги чи живіт, тоді сміливо купуйте м’яку пасту сортів. Працювати з нею краще в бандажній техніці та в прохолодному приміщенні. М’яку пасту випускають у банках або картриджах, які потрібно розігрівати в спеціальному апараті, про нього поговоримо нижче.

Серед переваг виділяють: економічність, простота використання та невисока ціна.

Цукрова паста середньої щільності

Середня паста – універсальний вид засобу, що справляється з будь-якими волосками від коротких до довгих щільних. Крім рук і ніг можна використовувати в зоні бікіні та пахвових западин. Відмінна для домашнього використання та професійного, за допомогою податливої середньо щільної пасти ви швидко навчитеся мануальної та шпальної техніки. Якщо у вас вже є м’яка та жорстка паста, але ви хочете спробувати середню, тоді просто змішайте у рівних пропорціях два види та отримайте універсальну пасту. Даний вид також не любить спеку, тому проводьте шугарінг у прохолодній кімнаті та обов’язково надягайте рукавички.

Тверда паста

Темне та жорстке волосся ефективніше видаляти щільною пастою в мануальній або бандажній техніці. Рекомендується проводити шугаринг в зоні бікіні і пахв саме щільною пастою, так можна досягти ідеальної гладкості. Величезний плюс твердої пасти – стійкість до високої температури, а отже, якщо в приміщенні досить тепло, то на результат робіт це не вплине. Щільну пасту навпаки необхідно підігрівати. 

Як швидко розігріти цукрову пасту до необхідної температури?

Щоб не мучитися з водяною лазнею та мікрохвильовою піччю, яка може перегріти пасту, краще замовити воскоплав для шугарингу. Функція воскоплаву – нагріти віск та підтримувати необхідну температуру. Завдяки воскоплаву ви швидше впораєтеся з епіляцією і не бігатимете постійно підігрівати пасту. Воскоплави бувають касетні, баночні та змішані. Пристрій для банок рівномірно розігріває великий обсяг засобу і тривалий час зберігає комфортну температуру.

Касетний воскоплав розплавляє пасту, що у спеціальному картриджі. Паста для шугарингу з картриджа наноситься тонким шаром, що запобігає опіку. У картриджа є насадки різних розмірів для будь-якої частини тіла та обличчя. Третій вид поєднує два попередні, що дуже зручно у роботі.

У магазині Прокраса є все необхідне, щоб зробити вашу шкіру бездоганно гладкою!