подробности задержания должностного лица Одесской ОВА

Стали відомі подробиці затримання посадовця Одеської ОВА, який налагодив масштабну схему одержання грошей від підприємців за рішення земельних питань.

Затримали посадовця на «гарячому» під час чергової угоди біля приміщення Одеської ОВА під час одержання ним 40 тис доларів США, першої частини обумовленої суми, – повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Як з’ясувалось, заступник начальника одного з управлінь Одеської ОВА за різні суми пропонував бізнесменам своє сприяння у «безперешкодному» виділенні земельних ділянок у південному регіоні.

Під час останньої угоди чиновника затримали: за 60 тисяч доларів США він пообіцяв товариству отримати дозвіл на виділення в оренду земельних ділянок розміром 4 та 1 га на узбережжі річки Дунай в місті Рені Одеської області.

Наразі за місцем роботи та проживання корупціонера тривають обшуки. Вирішується питання щодо оголошення посадовцю про підозру за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Справу розслідує слідча група Нацполіції та НАБУ, за оперативного супроводу СБУ. Встановлюються всі обставини злочину для притягнення винних до відповідальності.

Високопосадовцю загрожує покарання до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.