Ренийская районная Госналогинспекция находится в стадии реорганизации, после которой она станет отделением Измаильской ОГНИ. Если на сегодняшний день в налоговой службе Ренийского района работают 37 сотрудников, то в ближайшей перспективе останется 16.

Тем не менее ренийские налоговики достаточно успешно выполняют функцию наполнения казны. Как сообщил начальник местной ГНИ Андрей Кучма, за первый квартал 2016 года налогоплательщики Ренийского района уплатили в сводный бюджет 20,7 млн грн налогов и сборов.Из этой суммы в государственный бюджет ушло почти 5 млн грн. Среди отчислений, которые формируют доходную часть госбюджета, наибольший удельный вес составил налог на доходы физических лиц (48%, или 2,4 млнгрн), на втором месте – НДС (24%, или 1,2 млнгрн).

За первый квартал т.г. местная казна пополнилась на 15,7 млн грн. Это на 60% больше, чем за аналогичный период 2015 года. Рост связан с тем, что в 2016 году увеличился размер единого налога, а нормативно-денежная оценка земли индексируется на коэффициент 1,433.

«С нового года платится меньше налогов с зарплаты: речь идёт о снижении ставки единого социального взноса (ЕСВ) до 22%, – отметил Андрей Кучма. – Отныне все работодатели, физические лица-предприниматели и лица, которые осуществляют независимую профессиональную деятельность, платят ЕСВ по ставке 22%. Существенное уменьшение ставки единого социального взноса значительно, почти вдвое снизило нагрузку на фонд оплаты труда. Таким образом, благодаря указанным изменениям мы ожидаем от работодателей увеличения и легализации заработных плат и законного оформления наёмных работников. Лишь за счёт повышения зарплат и создания новых рабочих мест можно компенсировать почти двукратное снижение ЕСВ, однако, если не будет динамики в этих вопросах по сравнению с 2015 годом, мы будем вынуждены проводить проверки таких плательщиков. Поэтому уже сегодня работодатели должны начать детенизацию рабочих мест. Это будет показателем того, что часть сэкономленных в результате реформы средств бизнес не положил себе в карман, а направил на повышение зарплат наёмным работникам».

Світ

  • В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію
    В українському МЗС розчаровані відмовою Червоного Хреста виключити зі складу російську організацію

    Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням Правління Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХ) щодо Російського Червоного Хреста (РЧХ).

    Про це йдеться у коментарі, опублікованому на сайті МЗС, передає Цензор.НЕТ.

    “Змушені констатувати, що у тексті рішення відсутня належна оцінка протиправної присутності та діяльності Російського Червоного Хреста на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території України в межах Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької областей, а також в Автономній Республіці Крим.

    Як неодноразово наголошувала українська сторона, присутність та діяльність РЧХ на тимчасово окупованій Російською Федерацією частині території нашої держави є грубим порушенням Конституції, законів України та міжнародного права.

    Згадані дії РЧХ є також серйозним порушенням Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та Конституції МФТЧ, зокрема принципу єдності, згідно з яким в кожній країні може бути лише одне товариство Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, а також зобов’язання національних товариств поважати територіальну цілісність та незалежність.

    Рішення Правління МФТЧХ йде всупереч положенням резолюцій Генеральної Асамблеї ООН 68/262 від 27 березня 2014 року “Територіальна цілісність України” та ES-11/4 від 12 жовтня 2022 року “Територіальна цілісність України: захист принципів Статуту ООН”, в яких міститься заклик до всіх держав, міжнародних організацій та спеціалізованих установ системи ООН не визнавати спроби анексії Росією частин території України та утримуватися від будь-яких дій та кроків, які можуть тлумачитися як визнання зміни статусу цих територій.

    Привертає особливу увагу той факт, що в рішенні Правління відсутня реакція на діяльність так званих “Донецького Червоного Хреста” та “Луганського Червоного Хреста”, які виконують допоміжні функції для окупаційної влади Російської Федерації на тимчасово окупованій нею частині території України, та ролі РЧХ в створенні та підтримці згаданих незаконних маріонеткових утворень.

    Українська сторона неодноразово надавала документальні свідчення причетності держави-агресора до підтримки та фінансування протиправної діяльності РЧХ зі створення її структурних підрозділів на тимчасово окупованій території України, а також факти незаконного захоплення рухомого та нерухомого майна Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

    Наголошуємо, що Товариство Червоного Хреста України є єдиним визнаним товариством Червоного Хреста, яке здійснює гуманітарну діяльність на всій території України в межах її міжнародно визнаних кордонів та уповноважене створювати місцеві осередки Червоного Хреста. Донецька та Луганська регіональні філії ТЧХУ є її невід’ємними складовими та продовжують функціонування, хоча й були змушені тимчасово залишити тимчасово окуповану територію України, рятуючись від переслідувань окупаційної адміністрації РФ.

    Україна з незмінною повагою ставиться до Федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця як незалежної гуманітарної організації неурядового та неполітичного характеру. У цьому зв’язку наголошуємо, що Стаття 4 Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця чітко встановлює, що національні товариства мають поважати фундаментальні принципи Міжнародного руху та керуватися принципами міжнародного гуманітарного права. Жодні імперативи не можуть слугувати виправданням грубих порушень фундаментальних принципів та міжнародного гуманітарного права, яке чітко регулює правовий режим окупованих територій, зокрема відповідні обов’язки держави-окупанта та національних товариств.

    Наголошуємо, що своїми грубими порушеннями міжнародного права та Статутів Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця РЧХ наносить серйозну та довготривалу репутаційну шкоду всій Федерації. Для діяльності Червоного Хреста немає нічого важливішого за довіру. Удар по довірі до всієї Федерації — найгірший наслідок протиправних дій РЧХ.

    Українська сторона очікує на продовження моніторингу і надання об’єктивних і неупереджених оцінок з боку МФТЧХ триваючої протиправної діяльності РЧХ на тимчасово окупованій території України”, – йдеться у заяві МЗС України.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3512305