фреш

ТОВ «Дунайський аграрій», що базується в селі Саф’яни Ізмаїльського району, опинилося в ТОПі виробників фреш-продукції України та посіло почесне перше місце. Про це повідомляється на офіційній сторінці підприємства у Фейсбуці.

«Дуже пишаємося тим, що нам вдалося потрапити в цей рейтинг, ще й посісти в ньому перше місце! – сказано в повідомленні. – Ми продовжуємо робити те, що вміємо найкраще – вирощувати якісну органічну продукцію. Усе заради того, щоб наші покупці мали змогу споживати смачний і безпечний продукт».

Нагадаємо, ТОВ «Дунайський аграрій» – єдине підприємство на півдні Одеської області, яке займається вирощуванням органічної продукції. За минулий рік підприємством було представлено безліч новинок, деякі з них не мали аналогів в Україні. Крім цього, «Дунайський аграрій» є найбільшим виробником органічних кавунів і динь, входить до трійки виробників яєць за органічними стандартами, активно розвиває тваринництво і птахівництво, вирощуючи курей, овець і качок.

«Нібулон» завершує будівництво нового зернового терміналу в Ізмаїлі

Аналіз роботи всіх підприємств проводив Органік Стандарт, який є єдиним українським органом із сертифікації органічної продукції, що визнана в Європі.

Зазначимо, в даному рейтингу представлені лише ті виробники, які під час вирощування своєї продукції не використовують хімічні речовини і в яких містяться тільки натуральні органічні елементи.