граница с Польшей

Початок блокади руху вантажного транспорту поблизу трьох найбільших автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні польські перевізники перенесли з 3 на 6 листопада.

Про це повідомив співголова блокади, організатор протесту поблизу пункту пропуску «Корчова-Краківець» Томаш Борковський, пише «Укрінформ»

«Блокада розпочинається з 12-ї години (13-ї години за київським часом) 6 листопада»,— говорить Томаш Борковський, додаючи, що вона одночасно розпочнеться в трьох місцях поблизу кордону з Україною.

Блокувати перевізники збираються пункти «Корчова-Краківець», «Гребенне-Рава Руська», «Дорогуськ-Ягодин».

Співорганізатор страйку повідомив, що блокуватиметься проїзд вантажних автомобілів, натомість пропускатиметься гуманітарна і військова допомога для України.

На його переконання, блокада спрямована не проти України, а за те, «щоб мати рівні можливості» з українськими перевізниками.

Нагадаємо, раніше в уряді України прокоментували вимоги польських перевізників. Там вважають, що переважна більшість вимог польських перевізників, через які вони планують заблокувати низку пунктів пропуску на україно-польському кордоні не може бути виконаною.