тендер

В Одеській області правоохоронці викрили службовців, які під час закупки медикаментів для опорних лікарень переплатили майже 2,5 мільйони гривень. Фігурантів підозрюють в службовій недбалості. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Як повідомили в прес-службі Національної поліції в Одеській області, в березні 2022 року службові особи відповідали за проведення тендерів по закупівлі товарно-матеріальних цінностей медичного призначення для опорних лікарень Одеської області.

Через неналежне виконання службових обов’язків, закупка товарів проведена за завищеними цінами. На рахунки постачальників перерахували кошти за придбані матеріали у сумі, що перевищує ринкову вартість. В результаті державі завдано збитків на суму майже  2,5 млн грн.

«Слідчі повідомили фігурантам про підозру у службовій недбалості, тобто неналежному виконанні службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам. Цей злочин кваліфікується за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України і карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого», – зазначив слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Сергій Кулагін.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Економіка

Світ