Одеський спортсмен Ігор Любченко здобув “золото” з тайського боксу Муей Тай на Всесвітніх іграх у Бірмінгемі (США).

Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

Боксер переміг суперників у ваговій категорії до 63,5 кг. У фінальному поєдинку Ігор Любченко, за рішенням суддів, виграв у спортсмена з Таїланду Вирасака Чараханджада. Він вдруге став переможцем Всесвітніх Ігор.

Відзначимо, це третє “золото” від спортсменів з Одещини на Всесвітніх іграх-2022. Так, збірну команду України на цих Всесвітніх іграх представляли три спортсмена з Одещини, які здобули три «золота»: Анжеліка Терлюга і Аніта Серьогіна перемогли у змаганнях з карате, а Ігор Любченко став найкращим з таїландського боксу Муей Тай. Таким чином, спортсмени з Одеської області продемонстрували стовідсотковий результат і максимальну ефективність.