Генерал-майор Ігор Плахута

Призначений вчора на посаду командувача Сил територіальної оборони Збройних Сил України генерал-майор Ігор Плахута відповів на звинувачення в його бік, запевнивши, що залишається вірним присязі та народу.

«Завжди був і залишаюся вірним Українському народові, і для мене найвище завдання – захищати нашу державу і незалежність України у Великій Війні. Впевнений, зможемо досягти Українських цілей – всі разом»,йдеться у повідомленні Сил територіальної оборони ЗСУ.

 

Генерал повідомив, що «з честю прийняв наказ очолити Сили територіальної оборони ЗСУ.

З перших днів повномасштабної війни знаходився на фронті, безпосередньо на передовій, в тому числі на складних напрямках».

Він розповів, що після повномасштабного вторгнення росії обіймав посаду заступника Командувача ССО ЗСУ, майже рік виконував обов’язки заступника командувача ОСУВ «Хортиця», особисто керував підготовкою та обороною міста Куп’янськ, займався організацією та керівництвом діями з формування та підготовки резервів для операцій на передовій, що забезпечили нашим військам перевагу в боротьбі з агресором.

Відзначимо, що після призначення Ігоря Плахути командувачем Сил ТРО у ЗМІ з’явилися нагадування про те, що під час Революції Гідності він керував силами Внутрішніх військ МВС. Водночас під час розслідування злочинів силовиків на Майдані проти нього не висувалися звинувачення.

Зеленський провів кадрові перестановки у керівництві ЗСУ

 

 

 

Економіка

Світ